background

Değerlerimiz

Liyakat; Müşteri Memnuniyeti

GÖKKAR Lojistik olarak, bünyemizde bulunan çalışma arkadaşlarımız her zaman işini en doğru şekilde yapmaya çalışan liyakatli kişiler arasından seçilir. Bu sayede lojistik firmamız değerine değer katar. GÖKKAR Lojistik olarak yönetim kültürümüzün en önemli öğesi hiç şüphesiz değerlerimizdir. Müşterilere verilen değer bunun en önemli unsurudur. Müşterimizin bizlere ve işimize güven duyması gerekir. 1982 yılından beri müşterilerimize güven vermek için bu yolda liyakate ve müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet vermekteyiz. 

İnovasyon

Yarattığımız bu rekabetçi sistemde ayakta kalabilmek için en önemli unsurlardan birisi hiç şüphesiz inovatif bir hizmet verebilmektir. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak dijital denetim organları olan kamera ve navigasyon sistemlerini lojistik şirketimize entegre ettik. Bu sayede müşterilerimiz için daha güvenilir ve hızlı bir hizmeti sağladık. Kullandığımız son teknoloji araçlar sayesinde de hem çevresel değerleri korurken hem de verdiğimiz hizmetin daha kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Çevresel Değerler

Aynı zamanda uluslararası taşımacılık hizmeti verirken, çevresel değerlere de önem veriyoruz. Araçlarımız en yeni emisyon şartları olan Euro 5 ve Euro 6 standartlarına uygun olarak hizmet veriyor.

Güvenilir Taşımacılık

GÖKKAR Lojistik şirketi olarak araçlarımızın trafik kurallarına uyması bizler için en önemli unsurlardan biridir çünkü güvenilir taşımacılığın en basit unsuru budur. Tüm çalışmalarımız ve ortaklıklarımızın temelinde güvenilir taşımacılık yatar. Hizmeti en başından en sonuna kadar titizlikle ve dikkatle gerçekleştirmek en önemli amaçlarımız arasındadır. Yıllardır müşterilerimize verdiğimiz güvenilir taşımacılık hizmeti sayesinde şirketimiz bugünlere gelebilmiştir.

Hızlı Taşımacılık

GÖKKAR lojistik olarak özellikle uluslararası karayolu taşımacılığında birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. Bu sayede taşıdığımız lojistik malları en kısa sürede ve en güvenilir şekilde teslim edebiliyoruz. Bugün ulaştığımız noktada lojistik konusunda tüm sorunları aşabiliyor ve bu sorunlara etkin çözümler üretebiliyoruz. Bu nedenle mallarınızı ulaştırabileceğimiz en yüksek hızda ve en güvenilir şekilde ulaştırabiliyoruz.

Denetim

Yaptığımız tüm uluslararası ve ulusal taşımacılık hizmetleri bir denetime tabidir. Tüm lojistik araçlarımız navigasyon sistemleri ile anlık olarak takip edilebilmektedir. Bu müşterilerimize verdiği güven açısından önemlidir. Hizmetin en başından itibaren en sonuna kadar detaylı bir denetim ile birlikte süreç devam eder. 

SEO