background

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

GÖKKAR LOJİSTİK ile Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetimiz ile bir ülkeden başka bir ülkeye karayolu üzerinden lojistik ürün sevkiyatı yapıyoruz. Bilindiği üzere lojistik faaliyetlerinin çoğunluğu karayolu taşımacılığından gerçekleşir. Bu yüzden uluslararası karayolu taşımacılığı yapmanın lojistik sektöründeki yeri oldukça önemlidir. Uluslararası karayolu taşımacılığı ile Otomotiv sektöründen gıda sektörüne kadar tarafımızdan gönderi sağlayabilirsiniz.

GÖKKAR Lojistik olarak en çok tercih edilen taşıma yöntemlerimizden biri olan Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz ile sizlerin ihtiyaçlarına göre, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yetkin idari personelimiz, uzman sürücü kadromuz, güçlü altyapımız ve benzersiz çözümlerimiz ile her tür ürün gönderisinde güvenilir, hızlı ve avantajlı hizmet sunmaktayız.

GÖKKAR Lojistik ile Uluslararası Karayolu Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetimiz güvenlik açısından oldukça tercih edilen bir lojistik seçeneğidir. Uluslararası karayolu taşımacılığının amacı ile ülkeler arası transfer edilecek ürünün güvenilir ve hızlı bir şekilde transferinin gerçekleşmektedir. Şirketimizin en başarılı olduğu alanlardan birisi karayolu taşımacılığıdır. Ülkemizin bulunduğu konuma bağlı olarak, doğu ve batı ülkelerine hızlı ve güvenilir karayolu taşımacılığı yapmaktayız.

Diğer lojistik yöntemlerine göre en önemli avantajı oldukça planlı bir şekilde gerçekleştirilebilir olmasıdır. Sürekli ve planlı yapılan transfer süreçleri oldukça başarılı bir şekilde sonlanır. Haftalık veya aylık olarak yapılan ticari faaliyetlerde bu yüzden oldukça sık olarak tercih edilir.

GÖKKAR LOJİSTİK Karayolu Taşımacılığındaki Güvenilir Firmaların Başındadır

Sağlanan Taşımacılık Hizmetleri ve Sefer Sıklığı:

GÖKKAR Lojistik olarak müşteri zaman taleplerine göre tarifeli seferlerimiz ile komple ya da parsiyel yüklerinizi müşterilerinize ulaştırabiliriz.

Komple (FTL) ve parsiyel (LTL) taşımacılığı, multi-modal taşımacılığı, askılı taşımacılık, sıcak-soğuk transfer gerektiren özel ürün taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, ekspres taşımacılık, transit taşımacılık, gabari dışı taşımacılık ve proje taşımacılığı gibi bir çok alanda sıralanabilir.

GÖKKAR Lojistik olarak sizi özel olarak bilgilendirip, takip sistemi hizmetimiz ile hızlı teslimat seçenekleri sunabiliriz. Ayrıca teminatlı servis hizmeti, sigorta hizmetleri, yükleme boşaltma hizmetleri ve depolama hizmetleri gibi size örneklendirilebilir.

SEO